banner isbank

Satranç Haberleri

2017-2018 ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVALARI

DEĞERLİ SPORCU VE SPORCU AİLELERİMİZİN DİKKATİNE !
2017-2018 ETKİNLİK TAKVİMİNDE YER ALAN ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVALARI KAYITLARI AÇILMIŞ OLUP AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. SAYGILARIMIZLA...

http://kesanopen.tsf.org.tr/

http://burdurgolu.tsf.org.tr/

http://troyaopen.tsf.org.tr/

http://baskentopen.tsf.org.tr/

http://malatyaopen.tsf.org.tr/

http://cubukopen.tsf.org.tr/

AYDIN 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖRLÜK KURS DUYURUSU

DİKKAT

  • Dekont (İş Bankası gişelerinden ödeme yapacak kursiyerler, ön kayıt işleminin tamamlanmasından sonra e-posta adreslerine gönderilen Referans numarası ile "Türkiye Satranç Federasyonu'na ait 6 T ekranında 2695 kodu ile fatura ödemesi yapmak istiyorum" demeleri ve buna göre referans numarası ile 365 TL ödeme yapmaları gerekmektedir. Internet şubesinden ödeme yapacak kursiyerler, "Ödemeler/Fatura/Anında Fatura Ödeme" seçeneğinden referans numarası ile Türkiye Satranç Federasyonu'nu seçerek ödeme yapabilirler.)

Jandarma Teşkilatı 179. Kuruluş Yıldönümü Satranç Turnuvası Sonuçlar

Turnuva Final Sıralamaları yayınlandı.

KATEGORİ FİNAL SIRALAMA
7 YAŞ
7 YAŞ
8 YAŞ
8 YAŞ
10 YAŞ VE ALTI
10 YAŞ VE ALTI
14 YAŞ VE ALTI
14 YAŞ VE ALTI

 


 

2018 Türkiye Gençler Şampiyonası

2018 Türkiye Gençler Şampiyonası 02-07 Temmuz 2018 Tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenecektir.
Turnuva Resmi Sitesi 

Aydın 1.Kademe Yardımcı Antrenörlük Kurs Duyurusu

İlimizde 26 Ağustos 2018 - 05 Eylül 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu düzenlenecektir. Açılacak olan tüm kademelerdeki antrenör kurs kayıtları e- Devlet üzerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemine girilerek yapılacaktır.

Banka gişelerine giderek elden para yatıracak olan kursiyerler önce ilgili sisteme girip ön kaydını yapacak ve tamamla tuşuna bastıktan sonra e_posta adresine gönderilen   Referans numarası ile “Türkiye Satranç Federasyonu'na ait fatura ödemesi yapmak istiyorum” diyerek o şekilde ödeme yapacak.

İnternet şubesinden ödeme yapacak kursiyerler,  önce ilgili sisteme girip ön kaydını yapacak ve tamamla tuşuna bastıktan sonra e_posta adresine gönderilen   Referans numarası ile “Ödemeler/Fatura/Anında Fatura Ödeme” seçeneğinden referans no ile ödeme yapabilirler.


İlgili İşlem Adımları ve İstenen Belgeler İçin Tıklayınız      Bilgi İçin  İletişim No:  05062132654